Dobbelt op! Vild trekantssex på "Paradise Hotel"
LÆS OGSÅ: LUCAS SENDER KÆMPE SVINER TIL REGITZE
Han har været længe om det, men nu har Karl Weihe i den grad fået gang i knalderiet på "Paradise Hotel".
I sidste uge brød han og partneren Alberte Buhl deres cølibat, og i dagens afsnit af Viaplays amatørpornohit inviterer de en tredje paradiso med under lagenerne.
Den ære tilfalder Zenia Lund, som siden sit comeback til hotellet og brud med tv-flirten Theis Horndrup er blevet en hel ny person. Psyko Zenia, som Alberte har døbt hende.
I dag er der så lummer stemning mellem Karl, Alberte og Zenia, at de simpelthen ikke kan holde fingrene fra hinanden.

Til at starte med forkæler pigerne Karl Junior med deres læber, og herefter er der fuld gang i knalderiet.
Det vækker naturligvis de andre deltageres nysgerrighed, og her er især Sean Bornkessel interesseret i, hvad der foregår.
Som en ninja sniger han sig op på trekantværelset, hvor der i den grad er gang i diverse stillinger. Det får Sean så at se med egne øjne.
Det får ham til at forlade værelset i kæmpe jubel. Han hopper nærmest dansende ned ad trappen med hænderne over hovedet.
Så meget tekst her var nok ikke nødvendigt, for du er helt sikkert kommet for at se klippet. Det kan du i videoen øverst i artiklen!