
Galleri: Labre piger klar til sex-messen
Sexkongen Dennis Møller med frække piger i swingerklubben Cityswingers
Swingerlounge, frække shows, fetish og en pornobiograf.
Der er tænkt på alt inden for sex, når sex-kongen Dennis Mølleri den kommende weekend slår dørene op for Erotic World i Valby Hallen.

Der vil også være masser af stripshows med internationale kunstnere, samt vores egen Nicole Brøggler, som selvfølgelig også er gæst på messen sammen med sine labre piger fra strip- og eventbureauet Danish Candy.
I den anledning var sh.dk et smut med sex-kongen Dennis Møller i CitySwingers, hvor de frække lokaler lagde madrasser til sjove billeder.

Erotic World 2016: Rør ved en kærestedukke
Nicole Brøggler havde medbragt tre labre veninder fra strip- og eventbureauet Danish Candy, og sex-kongen følte sig tydeligvis i godt selskab med Sabrina, Amanda Alicija, Lara Denice og Brøggler selv.

Simon Jul om at gå i swingerklub: - Det er sindssygt fedt
Sidste år valfartede publikum til Valby Hallen for at se på alt fra strip, veltrænede mænd, porno, sexlegetøj og så selvfølgelig til prøver på swingerlivet.
Kom med i swingerklubben i videoen herunder.